Konferenční místnost

Hotel AURI v Rudníku je ideální místo pro Váš kongres, meeting, firemní školení, teambuilding nebo společenskou akci. Pro Vaší akci nabízíme nově zrekonstruovanou konferenční místnost s kuchyňkou a zázemím. K dispozici je hotelové parkoviště s kapacitou 20 míst. Samozřejmostí je internetové Wi-Fi připojení i technické vybavení konferenční místnosti.

Soukromí.

Konferenční a školící místnost, jejíž součástí je i samostatná odpočinková místnost, vlastní kuchyňka a sociální zařízení, nabízí plné soukromí za zavřenými dveřmi.

Komfort.

Komfortní ubytování, reprezentativní konferenční prostory a kvalitní stravování. Nemusíte se o nic více starat, vše vám pomůžeme naplánovat a maximálně ulehčíme.

Relax.

Po náročném dni můžete využít služeb našeho wellness centra, v klidu si zaplavat v bazénu, zrelaxovat v sauně či dovršit team building u venkovního ohniště a terase.

Občerstvení

Plně vybavená kuchyň včetně kávovaru

Entertainment

Polochá TV s připojením k internetu + WIFI

Kapacita

Až 10 lidí

Catering

Občerstvení a jídlo dle nabídky

Konferenční a školící místnost je určena pro setkání až 10 osob. Součástí konferenční místnosti je také malá odpočinková místnost určená k odpočinku po jednání nebo také k privátním jednáním za zavřenými dveřmi.

Pro každou firemní akci Vám rádi sestavíme individuální nabídku složenou dle Vašich přání a požadavků.

Můžete využít široké nabídky služeb, které Hotel AURI nabízí, počínaje komfortním ubytováním s bohatou snídaní formou bufetu, zajistíme Vám dále stravování ve formě servírovaného nebo rautového menu, případně coffee breaku nebo plné penze. Dále můžete využít služeb hotelového wellness centra s vyhřívaným bazénem a saunami. Večer je možné posedět u ohniště.
Simona
Simona
30/10/2023
9,0
Velmi příjemné prostředí. Ochotný a milý personál. Velká spokojenost. Děkujeme
Vlastimil
Vlastimil
29/10/2023
9,0
Naprostá spokojenost. ☺Super personál.Čisté ubytování.Dobrá snídaně.
Anonymous
Anonymous
24/10/2023
7,0
Good
Zbyněk
Zbyněk
24/10/2023
9,0
☺Příjemný a vstřícný personál. Vybavení, čistota pokoje a hotelu. V ceně ubytování přístup do sauny a bazénu. Nadstandartní snídaně formou švédských stolů.
Ondřej
Ondřej
19/10/2023
7,0
Good
Jan
Jan
16/10/2023
10
Příjemný personál , skvělá obsluha , velké snídaně ☺Naprosto všechno
Peter
Peter
14/10/2023
8,0
Very Good
Pavlína
Pavlína
05/10/2023
8,0
Very Good
Lada
Lada
05/10/2023
9,0
☺Snídaně byla vynikající, ještě jsme si doobjednali večeře. Jídlo bylo velice chutné, personál velmi vstřícný a ochotný. Krásná příroda v okolí.
"It was the happiest day of my life and you made it possible.
Thank you!"
Elizabeth Wright
Bride