Okolí

Hotel Auri

Věnováno vašemu duševnímu klidu

Vítají vás

Krkonoše

Akce

Doplnit popisek připravovaných akcí

Zimní sporty

Doplnit popisek zimních sportů v okolí

Rudník u Vrchlabí

Doplnit popisek obce Rudník u Vrchlabí

Okolí

Kam v létě či zimě za zábavou

Sportovní vyžití

Krkonoše nabízejí nejlepší podmínky pro sjezdové lyžování i snowboardisty v Čechách. Najdete zde 20 moderních lyžařských středisek s více než 180 km pravidelně upravovaných sjezdovek, skvělé zázemí a komfort, jaký si nejvyšší české hory zaslouží. Stejně tak vy!

Panenská Příroda

Inspirujte se při plánování vaší dovolené a představte si hezké chvíle, které byste mohli v nejvyšších českých horách prožít. Krkonoše jsou unikátní v každé roční i denní době, ať už vás láká jejich rozmanitá příroda nebo nabídka aktivit a zážitků.

Přesvědčte se nejprve v naší fotogalerii, ale především na vlastní oči!

Památky

Krkonošské stavby jsou architektonicky zajímavé a mají bohatou historii. Navštívit můžete zámek, zříceninu hradu, uličku, kostel, kapli či kapličku, klášter, památník, hrobku, mohylu nebo věž. Unikátem jsou krkonošské boudy, ať původní nebo zrekonstruované.

Pobytové balíčky

We specialize in arranging business-events. We can help you to dive into your work without a care. Your meeting should be successful, no matter what you aim for.

Our big conference Stonehenge Hall is outfitted with state-of-the-art technical facilities. It is perfect for top level negotiations or board of directors meetings.