O hotelu

Hotel Auri

Věnováno vašemu duševnímu klidu

Ubytujte se v našem hotelu a užijte si pobyt v Krkonoších za skvělé ceny. Pomůžeme vám zažít ty nejlepší okamžiky a ukážeme vám některé skryté drahokamy.

Náš hotel

V Krkonoších

22

Pokojů

2

Apartmány

2

Restaurace a bary

1

Welness centrum

Prostředí hotelu zcela okouzlí ty, kteří hledají ticho a klid, podmanivě svěží vzduch, mohou se kochat okolní malebnou přírodou a chtějí si odpočinout od každodenního shonu.

Hotel Auri je útulný stylový hotel ideálně položen na rozhraní Krkonoš a Podkrkonoší nedaleko Špindlerova Mlýna, Pece pod Sněžkou a Jánských Lázní. V každém ročním období, za jakéhokoliv počasí, vždy najdete možnost úžasného strávení volného času.

Krkonoše a Východní Čechy jsou celoročně jednou z nejatraktivnějších turistických oblastí naší republiky. Proto máte u nás jistotu příjemně a bohatě strávených dnů, ať už jste hýčkáni milým a pohodlným prostředím hotelu nebo při obdivování krás našeho kraje.

Velmi příjemně působí interiér hotelu v rustikálním stylu , a to jak na pokojích tak i ve společných prostorách. Chloubou naší restaurace jsou starý krb, který vytváří velmi poklidnou a pohodovou atmosféru.

Hotel je obklopen hotelovou zahradou, které dominuje stoletá lípa. Na lavičce v jejím stínu se mohou hosté kochat pohledem na Černou horu a krkonošské louky. V hotelové zahradě mohou milovníci přírody obdivovat od jara do podzimu rozkvetlé květiny a nebo relaxovat.

Pokoje

Dvou či třílužkové s možností přistýlky

Užijte si pobyt a podívejte se na nejlepší místa

Kompletní snídaně formou bufetu a teplé večeře

Dvoulůžkové a třílůžkové pokoje s možností přístýlky

Televize

Koupelna se sprchou

Internet na pokoji

Lednice

Máte dotaz?

+420 606 706 591

info@hotelauri.cz

Pro hosty jsou připraveny útulné a pohodlné dvou- a třílůžkové pokoje. Některé dvoulůžkové pokoje jsou možné s přistýlkou nebo dětskou postýlkou. Pokoje mají rozlohu cca 20 m2. Pokoje mají sprchu, WC , lednici, křesílka, šatní skříň a stolek. Ve všech pokojích je Wi-fi připojení zdarma.

Pokoje jsou nekuřácké.

od 1250 Kč

(osoba/noc)
Jedinečný odpočinek v hotelovém Wellness, nabízíme infra saunu, finskou saunu a bazén. Za příznivého počasí relax na naší terase s výhledem na malebné okolí. horský vzduch vyléčí nejednu neduhu.

Pohodlné pokoje.

Věříme v harmonii a fungování v souladu s přírodou. Když je toho dosaženo, vše přijde na své místo – to je to nejmenší, co zde zažijete.

Panenská příroda.

Zde je vám k dispozici vše potřebné pro vytvoření zvláštního a jedinečného zážitku. Přijměte klid mysli a omlazení těla přímo z přírody.

Kvalitní služby.

Jednou ze základních filozofií jakéhokoli druhu dovolené a potěšení je kvalita – každá věc musí být nastavena pro vaše pohodlí, spokojenost a nezapomenutelný zážitek.

Podzimní

Balíček

od 1350 Kč

(osoba/pobyt)

Máte dotaz?

Říká se, že máme jedny z nejlepších lázní v oblasti. A ačkoli nám to lichotí, myslíme si, že každý host si musí udělat vlastní názor.

+420 499 422 724

+420 731 231 016

info@arnika-rudnik.cz

Zábava & Akce

Specializujeme se na pořádání obchodních akcí. Můžeme vám pomoci ponořit se do své práce bez starostí. Vaše schůzka by měla být úspěšná, bez ohledu na to, k čemu směřujete.

Naše velká konference hala je vybavena nejmodernějším technickým zázemím. Je ideální pro jednání na nejvyšší úrovni nebo schůze představenstva.

Apartmány

Čtyřlůžkové

Užijte si pobyt a podívejte se na najlepší místa

Kompletní snídaně formou bufetu a teplé večeře

dva samostatné dvouložkové pokoje s možností přístýlky

Televize

Koupelna s vanou

Internet na pokoji

Lednice

Máte dotaz?

+420 606 706 591

info@hotelauri.cz

Pro hosty jsou připraveny útulné a pohodlné čtyřlůžkové apartmány s dvěma samostatnými pokoji. Hlavní ložnice je vybavena manželskou posteli a druhá dvěma samostatnými lůžky. Apartmány mají rozlohu cca 40 m2, vanu, WC , lednici,  křesílka, šatní skříň a stolek. Ve všech pokojích je Wi-fi připojení zdarma.

Apartmány jsou nekuřácké.

od 3600 Kč

(osoba/noc)

Vnitřního míru je dosaženo rovnováhou.

- Takhle to vypadá, když tu zůstanete -