Vítejte v

HOTELU ARNIKA

příjemný pobyt od roku 2000

Hotel Arnika je součástí kolekce nejlepších nezávislých luxusních hotelů v našem regionu. Zjistěte více o naší nabídce!

Design a pohodlí jsou zde perfektně kombinovány, protože nám záleží na vaší pohodě – všechny materiály použité pro výzdobu místnosti jsou šetrné k životnímu prostředí a vaše individuální ovládání klimatizace lze přesně nastavit podle stupňů.

Náš přátelský a profesionální personál vám bude efektivně k dispozici vaším nejlepším diskrétním způsobem, aby vám poskytl pohodlný pobyt.

Zarezervujte si u nás dovolenou nebo akci – a podívejte se na naše speciální nabídky – abyste zažili to nejlepší, co naše krásné pobřeží může nabídnout.

Naše sady velkých konferenčních sálů jsou působivé a flexibilní. Vynikající design interiéru, atmosféra přirozeného slunečního světla a nádherně vypadající panoramata moře z nich činí stejně oblíbenou volbu pro svatby a jiné akce šité na míru i pro podnikání.

Pokoje

Pohodlí, vyrovnanost a přirozené prostředí se zde dokonale snoubí, protože nám záleží na vaší pohodě.

Lounge

bar & restaurace

450 +

úžasných jídel

30 +

PEČUJÍCÍHO PERSONÁLU

Máme jeden z nejlepších barů ve městě. A ačkoli nám to lichotí, myslíme si, že každý host si musí udělat vlastní názor.

Záleží nám jen na tom, aby se naši hosté v našem baru cítili dobře. Chceme, aby si užívali své drinky a konverzace, a rádi všechny zveme, aby si odpočinuli v našich pohodlných sedacích pohovkách a večer zakončili speciálními drinky.

Luxusní pokoje.

Věříme ve fungování v souladu s přírodou. Když je toho dosaženo, vše přijde na své místo – to je to nejmenší, co zde zažijete.

Nejlepší jídlo.

Zde je k dispozici vše potřebné pro vytvoření zvláštního a jedinečného zážitku. Přijměte klid mysli a omlazení těla přímo z přírody.

Kvalitní služby.

Jednou ze základních filozofií jakéhokoli druhu dovolené a potěšení je kvalita – každá věc musí být nastavena pro vaše pohodlí, spokojenost a nezapomenutelný zážitek

Zábava & Akce

Specializujeme se na pořádání obchodních akcí. Můžeme vám pomoci ponořit se do své práce bez péče. Vaše schůzka by měla být úspěšná, bez ohledu na to, k čemu směřujete.

Naše velká konference Hala je vybavena nejmodernějším technickým zázemím. Je ideální pro jednání na nejvyšší úrovni nebo schůze představenstva.

Termální lázně jsou skvostným, mezinárodně známým architektonickým mistrovským dílem. Lázně SPA jsou klasifikovány jako památkově chráněná budova krátce po dokončení. Jedinečná atmosféra a vysoce mineralizovaná voda, která vychází z našeho horského pramene při příjemných 22 ° Celsia, činí z času stráveného v lázních hluboce relaxační zážitek.
Dopřejte si revitalizační kúru ESPA v našich lázních.

Spa / Wellness Center

V tento mimořádný den si můžete užít mnoha způsoby – naše svatební organizace vám pomůže, aby byla svatba vaše krásná a bez stresu. S vírou, láskou, spoustou naděje a se vším, co vám pomůže zvládnout!

Naše nádherné místo je také velmi vhodné pro pořádání jakýchkoli oslav a akcí.